Psy. Ilustrowany przewodnik

Psy. Ilustrowany przewodnik - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,71 MB
NAZWA PLIKU
Psy. Ilustrowany przewodnik.pdf
ISBN
6186083084982

OPIS

Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat psów. Zawiera opis ponad 400 ras i odmian uznanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną z uwzględnieniem informacji o wielkości, charakterze, nawykach, tresurze czy opiece. Przedstawia zarówno podstawowe, jak i bardziej szczegółowe wiadomości o tych wspaniałych zwierzętach, które od wieków towarzyszą człowiekowi.

z o.o.. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Księgarnia Internetowa Warszawa - tanie podręczniki do szkoły nowe i używane w najniższych cenach.

Ilustrowany przewodnik - opis książki: Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat psów. Zawiera opis ponad 400 ras i odmian uznanych przez Międzynarodową Federację Kynologiczną z uwzględnieniem informacji o wielkości, charakterze, nawykach, tresurze czy opiece. 10 zł: Ilustrowany przewodnik o psach, rozmiar A4, Odbiór osobisty Kraków Kurdwanów 34,99 zł: Dzień dobry, sprzedam NOWĄ książkę „Psy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI