Opowiadania, które napisałem

Opowiadania, które napisałem - Jarek Westermark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarek Westermark
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Opowiadania, które napisałem.pdf
ISBN
9287830374637

OPIS

W opowiadaniach Jarka Westermarka sprawność konstruowania wciągającej fabuły idzie w parze z zamiłowaniem do literackiego eksperymentu, z poczuciem humoru i z wyostrzonym zmysłem obserwacji. Większość tekstów tego tomu sytuuje się na pograniczu literatury popularnej i wysokoartystycznej. Autor czerpie z obu obiegów literackich to, co najlepsze – z jednej strony potrafi utrzymać czytelnika w napięciu, dostarczyć mu rozrywki, z drugiej, przełamując liczne konwencje (m.in. detektywistyczną, fantasy, grozy czy thrillera), skłania go do głębszego namysłu nad otaczającą nas rzeczywistością…

0 ocen ... które miało dwóch synów, Bartka i Wiktora.

Moja historia jest prawdziwa, choć wielu zaliczy ją do bajek. Zdaję sobie z tego sprawę, bo gdy wracam myślami do tamtych wydarzeń, często zdaje mi się, że to był sen… Szaloma Asza" - nadsyłane prace muszą być autorskimi opowiadaniami, które zmieszczą się na 10 stronach maszynopisu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI