Access 2016 PL. Kurs

Access 2016 PL. Kurs - Danuta Mendrala | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Mendrala
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
Access 2016 PL. Kurs.pdf
ISBN
4218297212360

OPIS

Nie przegrzewaj mózgu — wrzuć dane do bazy!System zarządzania bazami danych, czyli jak zorientować się, o co chodzi w AccessieWpisywanie i wyszukiwanie informacji, czyli jak sensownie korzystać z bazy danychZarządzanie i udostępnianie, czyli jak przejść na wyższy poziom obsługi swoich baz danychPrzez całe tysiąclecia ludzkość radziła sobie na co dzień bez pomocy komputerów. Bazy danych towarzyszą nam od zawsze, począwszy od prymitywnych ich form jeszcze z czasów prehistorycznych. Dziś metody zarządzania danymi są o wiele bardziej złożone i niezawodne. Obecnie z pomocą przychodzą nam specjalistyczne, wymyślne systemy bazodanowe oraz Microsoft Access - aplikacja przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą szybko i bez większego wysiłku stworzyć własne tabele do przechowywania danych.Ta książka pomoże Ci w mig opanować obsługę Accessa 2016 PL. Dowiesz się z niej, dlaczego warto stworzyć swoją bazę danych, jak działa taka baza i jak wyglądają tabele. Odkryjesz, jak wpisywać i zmieniać dane, tworzyć połączenia między tabelami i konstruować zapytania podczas wyszukiwania konkretnych informacji. Zobaczysz, do czego służą formularze i raporty, a także nauczysz się pisać makra automatyzujące skomplikowane operacje. Co więcej, zrozumiesz, na czym polega odpowiedzialne zarządzanie bazą danych i jak udostępnić ją w sieci. Sprawdź, na ile taka baza może ułatwić Ci codzienne życie!Serwer baz danych, czyli do czego służy Microsoft AccessBazy danych, czyli jak pracować z plikami programu AccessProjektowanie i tworzenie tabel, czyli jak przechowywać informacje w bazie danychModyfikowanie tabel, czyli jak zmienić strukturę obiektów bazy danychŁączenie tabel, czyli do czego służą relacjeKwerendy, czyli jak zautomatyzować pracę z danymiFormularze, czyli jak ułatwić użytkownikom dostęp do danychRaporty, czyli jak zaprezentować daneMakra, czyli jak zautomatyzować regularnie wykonywane operacjeZarządzanie bazą, czyli na czym polega praca administratora baz danychAplikacje sieci Web i Office 365, czyli jak udostępnić bazy danychAccess 2016 PL — system baz danych dla zapracowanych!

Napisz ... Access 2016 PL — system baz danych dla zapracowanych! Access 2016 PL. Kurs od Danuta Mendrala, Marcin Szeliga możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Informacje o Access 2016 PL. Kurs - 7333714147 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI