50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców

50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców - Sharon Meers | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sharon Meers
WYMIAR
8,81 MB
NAZWA PLIKU
50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców.pdf
ISBN
2491720860022

OPIS

50 na 50” to wyjątkowa książka, która pokazuje, jak ważny jest i podział obowiązków rodzicielskich, i równowaga między życiem rodzinnym a zawodowym.Wywiady z rodzicami i pracodawcami, ankiety wśród pracujących matek, drobiazgowy przegląd badań psychologicznych i socjologicznych – wszystko to pozwoliło odkryć, że kiedy oboje rodzice pracują, to zyskują na tym wszyscy: dzieci, mężowie i żony.Sharon Meers i Joanna Strober to zaangażowane zawodowo żony i matki. Doskonale znają problemy współczesnych rodziców, którzy próbują pogodzić pracę z życiem rodzinnym.REKOMENDACJE:Wiemy już, że kobiety potrafią robić to, co mężczyźni, ale nadal nie zrozumieliśmy, że mężczyźni potrafią robić to, co kobiety.Gloria Steinem, dziennikarka i feministkaTa książka zmieniła nasze życie. Korzystałam z niej także, pisząc „Włącz się do gry”. Podziwiam podejście Sharon i Joanny – oparte na badaniach i opiniach ekspertów: od największych autorytetów w dziedzinie rozwoju dziecka,przez dyrektorów najlepszych szkół biznesu i doświadczonych psychologów pracujących z parami.Sheryl Sandberg, szefowa operacyjna FacebookaPo lekturze tej książki może rozkwitnąć zarówno Twoja kariera, jak i związek. Połączenie pracy i macierzyństwa z wykorzystaniem metody 50 na 50 da Ci więcej pieniędzy, sukcesów i szczęścia w małżeństwie. Zrób eksperyment i sprawdź, co dobrego metoda 50 na 50 przyniesie Tobie i Twojej rodzinie.Marta Waszczuk, coach i autorka książki „Mamy, wracamy”

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Home › DLA RODZICÓW, PEDAGOGÓW, LOGOPEDÓW › PORADNIKI DLA RODZICÓW › WYCHOWANIE DZIECI › 50 na 50 Przewodnik dla pracujących rodziców, jak wspólnie złapać balans między pracą a rodziną Opis: 50/50. Przewodnik dla pracujących rodziców, jak wspólnie złapać balans między pracą a rodziną - Meers Sharon, Strober Joanna, Sandberg Sheryl „Wiemy już, że kobiety potrafią robić to, co mężczyźni, ale nadal nie zrozumieliśmy, że mężczyźni potrafią robić to, co kobiety." Gloria Steinem, dziennikarka i feministka Krótki opis książki „50/50 - Przewodnik dla pracujących rodziców, jak wspólnie złapać balans między pracą a rodziną" autorstwa Sharon Meers i Joanny Strober, które jako pracujące matki próbują pokazać, że dzielenie opieki nad dziećmi i pracy między obojga rodziców może być dobrym pomysłem. Kup teraz na Allegro.pl za 9,90 zł - 50/50 PRZEWODNIK DLA PRACUJĄCYCH RODZIC MEERS BDB z miasta SOSNOWIEC.

Przeczytaj recenzję 50 na 50. Przewodnik dla pracujących rodziców, jak wspólnie złapać balans między pracą a rodziną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI