Wspólnie czytamy Śpiąca Królewna

Wspólnie czytamy Śpiąca Królewna - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,86 MB
NAZWA PLIKU
Wspólnie czytamy Śpiąca Królewna.pdf
ISBN
5968812462790

OPIS

Seria adaptacji klasycznych baśni przygotowanych z myślą o dzieciach, które dopiero zaczynają samodzielną czytelniczą przygodę.W każdej książce zamieszczono historyjkę do wspólnego czytania oraz związane z nią zadania polegające na kojarzeniu konkretnych dźwięków z odpowiadającymi im literami oraz rozpoznawaniu i tworzeniu za pomocą naklejek wyrazów, w których dane litery można znaleźć.To świetna zabawa wspomagająca naukę czytania.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wspólnie czytamy śpiąca Królewna już od 7,03 zł - od 7,03 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wspólnie czytamy - Śpiąca Królewna .

które ułatwiają dzieciom naukę czytania, pisania i liczenia, wprowadzając jednocześnie w świat kolorów, roślin, ... aby dziecko wspólnie z rówieśnikami poszukiwało rozwiązań.

POWIĄZANE KSIĄŻKI