Savoir vivre, czyli jak ułatwić sobie życie

Savoir vivre, czyli jak ułatwić sobie życie - Wojciech S. Wocław | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech S. Wocław
WYMIAR
7,12 MB
NAZWA PLIKU
Savoir vivre, czyli jak ułatwić sobie życie.pdf
ISBN
1021424202472

OPIS

Zasady savoir-vivre'u to nie sztywny kołnierz, który krępuje nasze wszystkie ruchy. Bywa, że o dobrym wychowaniu świadczy raczej umiejętność sprawnego ich łamania niż ślepe przestrzeganie. Etykietalny anarchista jednak nigdy za człowieka obytego uznany nie zostanie, więc reguły i tak znać trzeba. Które więc zasady łamać, kiedy i w jakich okolicznościach?Autor książki - Wojciech S. Wocław - zawodowy konferansjer, popularyzator wiedzy z savoir-vivre'u, etykiety w biznesie i dress code'u, pisarz, przedstawia nie tylko tradycyjne zasady dobrego zachowania, ale także współczesne wyzwania savoir-vivre'u, proponując przy tym możliwe rozwiązania. Obok tekstów o podawaniu ręki czy posługiwaniu się sztućcami są i takie, w których, z właściwą sobie lekkością, omawia zasady dobrego wychowania w różnych miejscach: na wakacjach, na plaży, na górskim szlaku, w Internecie, w świątyniach, czy w teatrze. Ułatw sobie życie i sięgnij po praktyczny poradnik współczesnego savoir-vivre'u!

Występuje w RMF FM, RMF Classic, Polskim Radiu (Program Pierwszy, Drugi i Czwarty), Radiu Zet, Radiu dla Ciebie, Polskim Radiu 24, Radiu Warszawa czy Radiu Kraków. Opis: Savoir Vivre. Czyli jak ułatwić sobie życie - Wojciech S.

Bywa, że o dobrym wychowaniu świadczy raczej umiejętność sprawnego ich łamania niż ślepe przestrzeganie. Savoir-vivre, czyli jak ułatwić sobie życie - Wocław Wojciech - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI