Remy. Seria Real. Tom 3

Remy. Seria Real. Tom 3 - Katy Evans | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katy Evans
WYMIAR
8,55 MB
NAZWA PLIKU
Remy. Seria Real. Tom 3.pdf
ISBN
4416797239492

OPIS

"Remy" to trzeci tom serii "Real", międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek. Kontynuacja wydarzeń z poprzednich tomów serii czyli "Real" i "Mine" przynosi jeszcze większą dawkę niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji.Remington Tate, bokser Podziemnej Ligi, jest tajemnicą nawet dla samego siebie. Jego umysł jest jasny, a zarazem mroczny, złożony i otwarty. Czasami jego działania i nastrój są dokładnie wyważone, a czasami pozbawione są wszelkiej kontroli. W tym wszystkim jednak zawsze była jedna niezmienna rzecz: pragnienie, pożądanie, kochanie i chronienie Brooke Dumas. To jego historia: od chwili, kiedy po raz pierwszy ją zobaczył i uświadomił sobie, że jest ona największą wartością, o jaką kiedykolwiek musiał walczyć.

Jej książki znajdują się na listach bestsellerów "New York Timesa" oraz "USA Today". Seria "Real" ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc. Tom 3 Remy 5 Podrobnosti Remy to trzeci tom serii Real, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek.Kontynuacja wydarzeń z poprzednich tomów serii czyli Real i Mine przynosi jeszcze większą dawkę niezapomnianych wrażeń i zmysłowych emocji. REMY to trzeci tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek.

Remington Tate, bokser Podziemnej Ligi, jest tajemnicą nawet dla samego siebie. £7.96 - REMY to trzeci tom serii REAL, międzynarodowego bestsellera, który podbił również serca polskich czytelniczek. Kontynuacja wydarzeń z poprzednich tomów serii czyli REAL i MINE przynosi jeszcze większ Všechny informace o produktu Kniha REMY Seria REAL Tom 3, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze REMY Seria REAL Tom 3. Remington Tate, bokser Podziemnej Ligi, jest tajemnicą nawet dla samego siebie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI