Po detoksie czyli siła zdrowych nawyków

Po detoksie czyli siła zdrowych nawyków - Ewa Trojanowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Trojanowska
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
Po detoksie czyli siła zdrowych nawyków.pdf
ISBN
2863114223714

OPIS

Twoje życie może się zmienić, daj mu tylko szansę!Czyż to nie cudowne uczucie, gdy aż tryskamy energią, entuzjazmem i witalnością? Gdy mamy świetne samopoczucie i jesteśmy zdrowi? Dlaczego więc zazwyczaj możemy tylko o tym pomarzyć?W nawale pracy i stresu zapominamy o dbaniu o siebie. Jemy byle jak i byle co, nie mamy czasu na relaks, a już na pewno nie na wizytę u lekarza! Zwykle budzimy się, gdy problem ze zdrowiem jest już poważny, a przecież wcale tak nie musi być.Dobre, zdrowe i szczęśliwe życie jest o kilka małych kroków od nas! W każdym momencie da się coś zmienić! To może być coś prostego. Nawet jeden drobny nawyk uruchomi lawinę korzyści!

Dowiedz się, jak przekonująco formułować zdania, naucz ... Twoje życie może się zmienić, daj mu tylko szansę! Czyż to nie cudowne uczucie, gdy aż tryskamy energią, entuzjazmem i witalnością? Gdy mamy świetne samopoczucie i jesteśmy zdrowi? Dlaczego więc zazwyczaj możemy tylko o tym pomarzyć? W nawale pracy i s Po detoksie. czyli siła zdrowych nawyków (5486941) - Ewa Trojanowska - Książka, recenzja, streszczenie Po detoksie.

?W ostatnich czasach jasno jak na dłoni nasiliły się problemy, które w poprzedniej książce sygnalizowałam i do, których chciałabym wrócić. Po detoksie, czyli siła zdrowych nawyków (Ewa Trojanowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Druga część książki "Detoks ciała i umysłu".

POWIĄZANE KSIĄŻKI