Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic

Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic - Sebasstian Skalski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebasstian Skalski
WYMIAR
6,37 MB
NAZWA PLIKU
Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic.pdf
ISBN
6309193049229

OPIS

Artysta, fotografik, malarz i showman Sebasstian Skalski nazywa się: "ALMODÓVAREM FOTOGRAFII" bo słynie ze zdjęć kobiet. Podobnie jak hiszpański reżyser Pedro Almodóvar, potrafi wydobyć z portretowanych kobiet piękno, erotyzm i tragizm. Kobietom poświęcił najwięcej swoich wystaw, książek, albumów, piosenek i płyt.Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic... to książka wyjątkowa, szczera, pełna niezwykłych fotografii, prawdziwych historii i anegdot. To opowieść o artyście, którego dzieła fascynują i szokują jak i ich autor. Przede wszystkim jest to książka o relacjach mistrza z muzami... wyjątkowymi, popularnymi i legendarnymi kobietami XXI wieku ukazanymi bez retuszu i tajemnic...! 

Wydawnictwo: Edipresse biografia, autobiografia, pamiętnik ... Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic Sebastian Skalski - Ceny już od 26,29 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-biografie i dzienniki, najtańsze i najlepsze oferty Moje muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic… to książka wyjątkowa, szczera, pełna niezwykłych fotografii, prawdziwych historii i anegdot.

To opowieść o artyście, którego dzieła fascynują i szokują jak i ich autor. Ebook + książka Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic, Sebasstian Skalski. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI