Harry Potter. Pakiet. Tom 1-7

Harry Potter. Pakiet. Tom 1-7 - J.K. Rowling | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.K. Rowling
WYMIAR
4,46 MB
NAZWA PLIKU
Harry Potter. Pakiet. Tom 1-7.pdf
ISBN
6230302842427

OPIS

Nowe wydanie serii o najsłynniejszym czarodzieju świata z okładkami Jonny'ego Duddle'a.Wszystkie siedem tomów otrzymało zupełnie nowy wygląd. Wydanie różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem - po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, a na końcu pierwszego tomu na czytelników czekać będzie coś zupełnie wyjątkowego: "akta personalne" J.K. Rowling, z których można dowiedzieć się między innymi, jakie jest ulubione zwierzę czy bohater literacki autorki.

Wszystkie siedem tomów otrzymało zupełnie nowy wygląd. Wydanie różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic ... Nowe wydanie serii o najsłynniejszym czarodzieju świata z okładkami Jonny'ego Duddle'a.

Skąd jednak biorą się niesamowite zjawiska, które towarzyszą nieświadomemu ... Harry Potter i Zakon Feniksa tom 5 Harry Potter i Książę Półkrwi tom 6 Harry Potter i Insygnia Śmierci tom 7 Pakiet Harry Potter. Tom I - VII miękka okładka, pochodzi z wydawnictwa Media Rodzina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI