Dom śmierci

Dom śmierci - Bernhard Aichner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bernhard Aichner
WYMIAR
8,18 MB
NAZWA PLIKU
Dom śmierci.pdf
ISBN
4420518750344

OPIS

Podczas ekshumacji na innsbruckim cmentarzu dochodzi do makabrycznego odkrycia: w jednej z trumien znajdują się dwie głowy i cztery nogi. Śledczy szybko ustalają, że w trumnie ukryto części ciała zaginionego dwa lata wcześniej aktora. Wniosek nasuwa się sam - doszło do zabójstwa, a sprawcą może być tylko jedna osoba: Brünhilde Blum, właścicielka zakładu pogrzebowego, który dwa lata wcześniej organizował feralny pochówek. Lecz Blum znika...Hotel, który od dwudziestu lat stoi pusty.Zbiegła zabójczyni.Koszmar, który nie ma końca."Dom śmierci Aichnera ma zarówno coś z Jasności Stephena Kinga jak i z Alicji w Krainie Czarów. Ten thriller omamia, kusi i wyprowadza z równowagi."3sat KULTURZEIT"Thriller Aichnera, którego bohaterką jest właścicielka zakładu pogrzebowego Brünhilde Blum został zekranizowany przez jednego z największych amerykańskich producentów mediów strumieniowych, a książka ukazała się u amerykańskiego wydawcy Stephena Kinga."DIE WELT"Bezsenne noce gwarantowane". INDEPENDENT"Oryginalna, porywająca, fascynująca". THE TIMES

Cały czas o niej pamiętam, bo była fajną i trochę zbuntowaną młodą osobą, z którą udało mi się nawiązać kontakt. Śmierć uczestniczki programu "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor opublikowała w sieci czarno-białą fotografię: "Będziemy zawsze o Pani Ani pamiętać" Dom po śmierci dziecka zawsze wypełnia ogromna pustka.

Ten thriller omamia, kusi i wyprowadza z równowagi." 3sat KULTURZEIT „Thriller Aichnera, którego bohaterką jest właścicielka zakładu pogrzebowego Brünhilde Blum został zekranizowany przez jednego z największych amerykańskich ... Kiedy należy się zachowek - Serwis DOM i NIERUCHOMOŚCI. Pytanie do notariusza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI