W kierunku globalnej cywilizacji miłości i tolerancji

W kierunku globalnej cywilizacji miłości i tolerancji - M. Fethullah Gulen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M. Fethullah Gulen
WYMIAR
11,46 MB
NAZWA PLIKU
W kierunku globalnej cywilizacji miłości i tolerancji.pdf
ISBN
8759443880532

OPIS

„.. Książka podejmuje szereg aktualnych, ważnych i społecznie potrzebnych tematów. Jasnym i zrozumiałym językiem przybliża wiele prawd o islamie. wyzwala czytelnika z niemal wszechobecnego w dzisiejszej kulturze lęku przed spotkaniem zmuzułmanami i ich religią – zawsze wierną woli Allacha. W dziele zamieszczone zostały stwierdzenia zachęcające nie tylko do prowadzenie konstruktywnego obustronnego dialogu chrześcijaństwa i islamu, ale i do budowania tegoż dialogu. Książka na pewno znajdzie czytelników, którzy zechcą poznać jednego z najbardziej znanych muzułmanów współczesnego świata.”

Przeczytaj recenzję W kierunku globalnej cywilizacji miłości i tolerancji. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! KsiążkaW kierunku globalnej cywilizacji miłości i tolerancjiautorstwaFethullah Gullen ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

Polecane kategorie 4 książki po 7 zł Wyd. Feeria -43% Hity cenowe tygodnia Kultowy Rummikub % Wyprzedaż skarpetek 🧦 Wyprzedaże do -90% Poradniki w supercenach! Outlet Lista kategorii Albumy ... „..

POWIĄZANE KSIĄŻKI