Tajniki DIY z Red Lipstick Monster

Tajniki DIY z Red Lipstick Monster - Ewa Grzelakowska-Kostoglu | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Grzelakowska-Kostoglu
WYMIAR
3,15 MB
NAZWA PLIKU
Tajniki DIY z Red Lipstick Monster.pdf
ISBN
8798717887256

OPIS

Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube’a – Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych Tajników makijażu.Razem z Ewą w prosty i szybki sposób przygotujesz nie tylko doskonałe, domowe kosmetyki, lecz także wspaniałe gadżety, które staną się praktycznymi pomocnikami na co dzień!Zobacz, jak łatwo i szybko przygotować:• aromatyczne kule do kąpieli, które zamienią twoją łazienkę w domowe SPA,• aksamitne masło do ciała pachnące niczym deser,• a nawet prosty i uniwersalny organizer ułatwiający utrzymanie ładu na biurku i toaletce.Te i wiele innych niepublikowanych wcześniej przepisów DIY sprawią, że przestaniesz wydawać fortunę w drogeriach i designerskich sklepach! Stworzysz wyjątkowe i piękne przedmioty, których nie można znaleźć w popularnych sieciówkach!#tajnikiRLM #RedLipstickMonster #FlowBooks"Zrobiłam wszystko, by przepisy nie zabrały Ci wiele czasu, a efekty naszej wspólnej pracy zachwyciły Ciebie i Twoich bliskich".Ewa Grzelakowska-Kostoglu

oszczędzasz 9,96 zł (27%) ... Tajniki makijażu". Rok później wydała kolejną pozycję zatytułowaną „Tajniki DIY z Red Lipstick Monster".

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Tajniki DIY z Red Lipstick Monster już od 31,34 zł - od 31,34 zł, porównanie cen w 7 sklepach. Zobacz inne Hobby, rozrywka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Pierwsza taka polska książka o kosmetycznym DIY, przygotowana przez jedną z najoryginalniejszych kobiet polskiego YouTube'a - Ewę Grzelakowską-Kostoglu, autorkę kanału RED LIPSTICK MONSTER oraz bestsellerowych Tajników makijażu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI