Skrajnie Mylne Sygnały

Skrajnie Mylne Sygnały - Federica Bosco | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Federica Bosco
WYMIAR
11,69 MB
NAZWA PLIKU
Skrajnie Mylne Sygnały.pdf
ISBN
7780572327572

OPIS

Bestsellerowa autorka. Ponad 800 000 egzemplarzy sprzedanych we Włoszech!Federica Bosco, mistrzyni ironii i zabawy słowem, powraca z prześmieszną i mimo wszystko absolutnie romantyczną historią o tym, jak wytrwać w związku pod ciągłym ostrzałem SMS-owym!Śnił mi się taki koszmar: jego żona owinęła go całego wstążką do pakowania prezentów i mógł oddychać tylko przez dwie słomki, które wystawały mu z dziurek nosa. A kiedy zjawiłam się tam, aby go uratować, dyrektor banku oznajmił mi, że jeśli chcę go uwolnić, to muszę zapłacić 150 tysięcy euro, żeby spłacić jego kredyt.W życiu Brigitty, bohaterki powieści, nie brakuje namiętności... ani absurdu! Jest w związku z Lucą (choć niektórzy twierdzą, że raczej z jego komórką) - mężczyzną, którego można opisać za pomocą trzech Z: Zaskakujący, Zniewalający, a przede wszystkim - Zajęty!Porywająca komedia pomyłek - o tym jak przetrwać w związku w epoce smartfonów.Federica Bosco (ur. 1971) - włoska powieściopisarka i scenarzystka, zapalona fanka jogi i weganka. Autorka bestsellerów przetłumaczonych na kilkanaście języków, w tym zabawnych poradników przydatnych w relacjach damsko-męskich.

0,00 zł. Brakuje ... Ebook + książka Skrajnie Mylne Sygnały, Federica Bosco.

Mistrzyni ironii i zabawy słowem tym razem serwuje nam absolutnie romantyczną historię o tym, jak przetrwać w związku w epoce smartfonów. Skrajnie Mylne Sygnały od Federica Bosco możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).

POWIĄZANE KSIĄŻKI