Nie musisz się mnie bać

Nie musisz się mnie bać - Joann Sfar | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joann Sfar
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Nie musisz się mnie bać.pdf
ISBN
6700409695823

OPIS

Historia najlepszych chwil w miłości: spotykają się, patrzą na siebie, prowadzą całonocne rozmowy, nieustannie się kochają. On ją maluje, ona cieszy się tym, że jest malowana... Poza tym, że kreśli prawdziwy portret współczesnego związku, album twórcy Kota Rabina dotyka również odwiecznych problemów miłości i pytań stale pojawiających się w dziełach Joana Sfara: o sztukę, religię, przyjaźń.Jak mówi Sfar: "Tak często zdarza nam się dzielnie znosić prawdziwe życiowe dramaty, a załamywać się z powodu głupich historii miłosnych. W ten czy inny sposób, ten album komiksowy próbuje pokazać, jak bierzemy się w garść i odnajdujemy w sobie uśmiech."Joann Sfar - jeden z najważniejszych europejskich twórców komiksów. Nakładem Wydawnictwa Komiksowego ukazały się jego komiksy z serii Kota Rabina i Sokrates. Półpies.

alfa, owilkołakach, mate. _Ruth_ Do środka niepewnym krokiem wszedł... Nie musisz się mnie bać Historia najlepszych chwil w miłości: spotykają się, patrzą na siebie, prowadzą całonocne rozmowy, nieustannie się kochają.

Półpies Książka Nie musisz się mnie bać pochodzi z wydawnictwa Prószyński i S-ka. Autorem książki jest Joann Sfar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI