Leśna wędrówka. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki

Leśna wędrówka. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki - Ewa Gorzkowska-Parnas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Gorzkowska-Parnas
WYMIAR
9,35 MB
NAZWA PLIKU
Leśna wędrówka. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki.pdf
ISBN
1103070740442

OPIS

Aktywizująca książeczka dla najmłodszych. Wybierz się z dzieckiem na wędrówkę po lesie!Spotkacie tu zwierzęta – małe i duże, te, które łatwo zobaczyć w trakcie spaceru i te, które ukrywają się w zaroślach, unikając spotkania z człowiekiem.Podczas takiej wyprawy możesz wyjaśnić maluchowi, jak rozpoznać brzozę, na jakim drzewie rosną żołędzie i dlaczego lepiej omijać muchomora.Zabawa dołączonymi do książki naklejkami, które należy dopasować do białych kształtów na ilustracjach, to świetna okazja do rozmowy o zwierzętach i roślinach.

Kolorowanka dla dzieci. W zeszycie znajdują się sylwetki kilkunastu ptaków zamieszkujących nasze lasy.

Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki autorstwa Ewa Gorzkowska-Parnas Darmowa wysyłka Super cena 4.19 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Wybierz się z dzieckiem na wędrówkę po lesie! Spotkacie tu zwierzęta małe i duże, te, które łatwo zobaczyć w trakcie spaceru i te, które ukrywają się w zaroślach, unikając spotkania z człowiekiem. Podczas takiej wyprawy ... Leśna wędrówka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI