Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku

Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku - Anita Głowińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Głowińska
WYMIAR
4,59 MB
NAZWA PLIKU
Kicia Kocia i Nunuś. Na nocniku.pdf
ISBN
8816075202642

OPIS

Nunuś jest mały, dopiero się uczy. Dobrze, że ma siostrzyczkę Kicię Kocię, która mu pomaga.Książeczki o Nunusiu drukowane na twardych, kartonowych stronach przeznaczone są dla najmłodszych czytelników dopiero rozpoczynających swoje przygody z literaturą.

Na myśl o nocniku był krzyk i płacz, nie pomagały nawet te fikuśne nocniki o fajnym kształcie, z melodyjką. Nunuś, młodszy brat Kici Koci, uczy się korzystać z nocnika. Na początku nie jest to łatwe, ale Kicia Kocia wpada na znakomity pomysł… Książeczki o Nunusiu drukowane na twardych, kartonowych stronach przeznaczone są dla najmłodszych czytelników dopiero rozpoczynających swoje przygody z literaturą. Kicia Kocia i Nunuś.

newsletter, wiadomości SMS) przez Grupę OLX sp. z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Pakiet Kicia Kocia i Nunuś: Na nocniku, Pora spać Kicia Kocia i Nunuś.

POWIĄZANE KSIĄŻKI