Joyland (książka audio)

Joyland (książka audio) - Stephen King | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen King
WYMIAR
3,43 MB
NAZWA PLIKU
Joyland (książka audio).pdf
ISBN
2730160831935

OPIS

Jeden z najpopularniejszych pisarzy wszech czasów powraca!Devin Jones, student college'u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu - i tym, co po nim następuje. Wszystko to sprawi, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam...Życie nie zawsze jest ustawioną grą. Czasem nagrody są prawdziwe. Bywają też cenne.Pasjonująca opowieść o miłości i stracie, o dorastaniu i starzeniu się - i o tych, którym nie dane jest doświadczyć ani jednego, ani drugiego, bo śmierć zabiera ich przedwcześnie.Czyta: Krzysztof Plewako-Szczerbiński.

Przeczytaj recenzję Joyland. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! College student Devin Jones took the summer job at Joyland hoping to Joyland (Hard Case Crime Book 112) - Stephen King - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Joyland (książka audio) etui .

Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu - i tym, co po nim następuje ... €9.69 - Devin Jones, student college'u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brut Bywają też cenne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI