Jak się uczyć

Jak się uczyć - Ron Fry | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ron Fry
WYMIAR
6,19 MB
NAZWA PLIKU
Jak się uczyć.pdf
ISBN
1231645708096

OPIS

Program, który pomógł milionom uczniów i studentów uczyć się mądrze i skutecznie.Jak się uczyć przedstawia rewolucyjny system nauki bogato ilustrowany przykładami - dzięki niemu wszyscy, którzy chcą zdobywać wiedzę, poradzą sobie na każdym etapie kształcenia.Jeśli jesteś uczniem starszych klas szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum/technikum.Jeśli jesteś studentem.Jeśli starasz się o stypendium lub chcesz podjąć naukę za granicą.Jeśli po latach przerwy chcesz wrócić do nauki ta książka jest dla ciebie!Dzięki niej poznasz dogłębnie podstawowe elementy procesu uczenia się - czyli czytanie, pisanie, zarządzanie czasem, pamięć i umiejętność zdawania testów i egzaminów - po to, żeby niczego nie przegapić w procesie zdobywania wiedzy. Znajdziesz tu wskazówki, jak najlepiej przygotować sobie warunki sprzyjające nauce, jak wyróżniać się w klasie czy grupie, jak prowadzić poszukiwania online i wiele innych.Jak się uczyć:- Pomaga uczniom i studentom w każdym wieku - od szkoły podstawowej aż do uzyskania dyplomu, nawet tym, którzy po długiej przerwie wracają do nauki.- Wpaja umiejętności, które będą przydatne również poza szkołą czy uczelnią i w późniejszym życiu.- Zawiera wskazówki, jak pomagać w nauce młodszym dzieciom, zwalczać zmęczenie i znudzenie w trakcie nauki, najwięcej skorzystać z zajęć klasowych i wiele innych.

9. Pamiętaj o odpoczynku, nawet jeśli ... Wielu z nas nie chce zabrać się do nauki i odrabiania lekcji.

... Zanim zaczniesz się uczyć, posprzątaj pokój, w którym masz zamiar to robić - bałagan rozprasza, a w czystych miejscach nauka jest przyjemniejsza. 9.

POWIĄZANE KSIĄŻKI