Harry Potter i Książę Półkrwi (2016)

Harry Potter i Książę Półkrwi (2016) - J.K. Rowling | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
J.K. Rowling
WYMIAR
10,25 MB
NAZWA PLIKU
Harry Potter i Książę Półkrwi (2016).pdf
ISBN
7862310993876

OPIS

Po nieudanej próbie przechwycenia przepowiedni Lord Voldemort jest gotów uczynić wszystko, by zawładnąć światem czarodziejów. Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika, a narzędziem w jego ręku staje się jeden z uczniów. Czy jego plan się powiedzie? Szósta część przygód Harry'ego Pottera przynosi cenne informacje o matce Voldemorta, jego dzieciństwie oraz początkach kariery młodego Toma Riddle'a, które rzucą nowe światło na sylwetkę głównego antagonisty Pottera.Na czym polega sekret nadprzyrodzonej mocy Czarnego Pana? Jaki jest cel tajemniczych i niebezpiecznych wypraw Dumbledore'a? I wreszcie, kto jest tytułowym Księciem Półkrwi i jaką misję ma on do spełnienia?Nowe wydanie książki o najsłynniejszym czarodzieju świata różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem - po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, a początki rozdziałów ozdobione będą specjalnymi gwiazdkami.

Wydawnictwo : Media Rodzina: Język wydania: polski: Język oryginału: angielski: Liczba stron: 704: Data premiery: 2016-07-20: Rok wydania: 2016: Wymiary produktu [mm] 55 x 204 x 138: Okładka: Miękka: Cena detaliczna: 45,00 zł: Nasza cena: 30,38 zł: Powiązane tematy: Serie: Serie: Harry Potter Harry Potter i Książę Półkrwi (2016) Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Organizuje tajemny zamach na swego przeciwnika a narzędziem w jego ręku staje się jeden... - ISBN: 978-83-8008-222-9 Książka Harry Potter i Książę Półkrwi Tom 6.

POWIĄZANE KSIĄŻKI