Biblioteka dusz. Seria Osobliwy dom pani Peregrine. Tom 3

Biblioteka dusz. Seria Osobliwy dom pani Peregrine. Tom 3 - Ransom Riggs | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ransom Riggs
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Biblioteka dusz. Seria Osobliwy dom pani Peregrine. Tom 3.pdf
ISBN
8830255166715

OPIS

Przygoda, która rozpoczęła się w Osobliwym domu pani Peregrine i trwała w Mieście cieni, ma wielki finał w Bibliotece dusz. Szesnastoletni Jacob odkrywa w sobie nową, potężną moc i wyrusza na ratunek osobliwym towarzyszom więzionym w pilnie strzeżonej twierdzy. W wyprawie towarzyszy mu Emma Bloom, dziewczyna, która włada ogniem, oraz Addison MacHenry, pies umiejący odnaleźć trop zaginionych dzieci. Bohaterowie wędrują ze współczesnego Londynu do labiryntu zaułków Diabelskiego Poletka, najbardziej parszywego zakamarka wiktoriańskiej Anglii. W tym miejscu raz na zawsze przesądzi się los osobliwych dzieci całego świata. Podobnie jak poprzednie dwie książki z serii, Biblioteka dusz łączy emocjonującą fantastykę z niepublikowanymi fotografiami sprzed wielu dziesiątków lat, tworząc zupełnie wyjątkową opowieść.

Ktoś chce wykraść osobliwe dusze i uzyskać niezwyciężoną moc. W tym miejscu też na zawsze przesądzi się los osobliwych dzieci całego świata.

... Biblioteka dusz. Osobliwy dom Pani Peregrine.

POWIĄZANE KSIĄŻKI