Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki

Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki - Ewa Gorzkowska-Parnas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Gorzkowska-Parnas
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki.pdf
ISBN
4958840135753

OPIS

Wybierz się z dzieckiem na niezwykłe safari! Spotkacie tu zwierzęta – małe i duże, takie które w Polsce można zobaczyć jedynie w zoo, a także rośliny rosnące tylko wAfryce.Podczas takiej wyprawy możesz wyjaśnić maluchowi, po co fenkowi wielkie uszy, który zwierzak nazywany jest królem, a który potrafi wypić mnóstwo wody.Zabawa dołączonymi do książki naklejkami, które należy dopasować do białych kształtów na ilustracjach, to świetna okazja do rozmowy o zwierzętach i roślinach.

Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Afryka dzika. Zgadywanki, wyklejanki, kolorowanki | Ewa Gorzkowska-Parnas | Olesiejuk.

Wybierz się z dzieckiem na niezwykłe safari! Spotkacie tu zwierzęta ? małe i duże, takie które w Polsce można zobaczyć jedynie w zoo, a także rośliny rosnące tylko w Afryce.Podczas takiej wyprawy możesz wyjaśnić maluchowi, po co fenkowi wielkie uszy, który zwierzak nazywany jest ... Wybierz się z dzieckiem na niezwykłe safari! Spotkacie tu zwierzęta - małe i duże, takie które w Polsce można zobaczyć jedynie w zoo, a także rośliny rosnące tylko w Afryce.Podczas takiej wyprawy możesz wyjaśnić maluchowi, po co fenkowi wielkie u... Towar z kategorii OUTLET. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Afryka dzika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI