Weź zdrowie w swoje ręce

Weź zdrowie w swoje ręce - Amy B. Scher | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Amy B. Scher
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Weź zdrowie w swoje ręce.pdf
ISBN
7611557691362

OPIS

Amy Scher jest terapeutką energetyczną i wiodącym głosem na polu uzdrawiania umysłu, ciała i ducha. Używając różnych metod, wyjaśnia, jak osiągnąć pełne i trwałe uzdrowienie poprzez kochanie i akceptację siebie. Prezentuje kompleksowe podejście do samoleczenia zebrane w łatwy do zrozumienia, trzyczęściowy proces usuwania blokad, zmiany relacji ze stresem i godzenia z tym, kim naprawdę jesteśmy. Opisuje kilka praktycznych technik do samodzielnego stosowania, do których należą m.in. TTT – Test i Opukiwanie Grasicy, EFT – Techniki Emocjonalnej Wolności, Medytacja Uwalniania Przekonań, Opukiwanie Czakr oraz Metoda Trzech Serc. Dzięki nim odkryjesz obszary nierównowagi występujące w Twoim ciele i proste sposoby poradzenia sobie z nimi. Wykorzystaj swój potencjał i ulecz się sam. W książce poruszono takie zagadnienia jak: opukiwanie grasicy, EFT, skandowanie, borelioza.

Jak uleczyć samego siebie, kiedy nikt inny nie potrafi Ci pomóc. Indeks: 01558053.

154 osoby lubią to. Ogólnopolska akcja darmowych porad prozdrowotnych! Spraw by Twoje ciało działało jak SuperMaszyna! Jedenaście sportowych spotkań odbędzie się do końca roku w ramach kampanii „Weź zdrowie w swoje ręce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI