U Pana Boga pod gruszą

U Pana Boga pod gruszą - Monika Orłowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Orłowska
WYMIAR
4,60 MB
NAZWA PLIKU
U Pana Boga pod gruszą.pdf
ISBN
7049016896728

OPIS

JEST TAKIE MIEJSCE...Czy wierzysz... że ktoś mógł stworzyć miejsce, które gromadzi życiowych połamańców, aby ich ogrzać, nakarmić, przytulić i - naprawionych - wysłać znowu w świat? Miejsce, gdzie zdrowaśki latają jak muchy, gorzka kawa bierze udział w nawracaniu bliźnich, a byle zając może liczyć na królewski pogrzeb?Czy wierzysz... że Bóg może w jednej chwili poskładać na nowo rozsypanego jak puzzle człowieka?Czy wierzysz?Jeśli nie, odłóż tę książkę. Szkoda czasu na rachunek nieprawdopodobieństwa.Czy łatwo jest napisać o dobrych ludziach, którzy żyją Bogiem? Nie, bo zło jest bardziej atrakcyjne, przynajmniej to zamknięte w błyszczących opakowaniach. A jeszcze trudniej jest opisać zło, które, choć szczerzy zęby, przegrywa w przedbiegach z dobrem- takim zwykłym, codziennym, na wyciągnięcie ręki każdego z nas. Monice udało się to w stu procentach, a ja miałam tę niepowtarzalną radość zanurzenia się w świecie rządzonym przez wyższy porządek.Małgorzata Klunder, autorka sagi Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

Raz kupujesz, pobierasz w wielu formatach. Kupując wybrany plik otrzymujesz możliwość pobrania go w kilku aktualnie dostępnych formatach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI