Poppintrokowie. Opowiadania z magią i dreszczem

Poppintrokowie. Opowiadania z magią i dreszczem - Joanna Olech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Olech
WYMIAR
6,70 MB
NAZWA PLIKU
Poppintrokowie. Opowiadania z magią i dreszczem.pdf
ISBN
6611864100975

OPIS

Zbiór opowiadań skutecznie obrzydzający nocne spacerki po cmentarzu i wyśmiewanie się z niby to bezbronnych staruszków. Po jego przeczytaniu będziesz się BAĆ przejrzeć w zwykłej bombce czy zamachnąć się na brzęczącą muchę! A nuż w ten sposób uruchomisz machinę magicznych wydarzeń, tak jak bohaterowie tej książki. Nie czytaj, jeśli jesteś bojkiem i nie masz co najmniej 9 lat.

Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów. Poppintrokowie opowiadania z magią i dreszczem - Joanna Olech - to tytuł dostępny na Inverso.pl. Sprawdź naszą ofertę! Poppintrokowie.

Oprawa jest twarda. Zobaczcie jak z tym uporają się Miśka i Aleks okrutnie ukarani przez parę czarodziejów! Wszystko to przeczyta dla Was Joanna Olech wprost z książki „POPPINTROKOWIE. Opowiadania z magią i dreszczem" Polecamy dla czytelników powyżej 8 lat! #czytankinaczasie #zostańwdomu #czytajksiążki Sklep internetowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI