O rety! Dziecko!

O rety! Dziecko! - Maria Rotkiel | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Rotkiel
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
O rety! Dziecko!.pdf
ISBN
8676603146608

OPIS

W książce napisanej przez mamę prawie trzyletniego Adasia - znaną i lubianą psycholog - Marię Rotkiel.Autorka podpowiada, co robić by cieszyć się macierzyństwem i łatwo pokonywać problemy, które mogą się pojawić.Książka porusza ważne i ciekawe zagadnienia związane z:- budowaniem dobrych relacji z partnerem i dzieckiem;- wychowaniem malucha ze zwierzętami;- nauką zdrowych nawyków żywieniowych;- dzieckiem w świecie multimediów;W poradniku znajdziesz także odpowiedzi na pytania: Jak stawiać granice dziecku? oraz Jak rozwijać jego kreatywność i poczucie własnej wartości?, a to wszystko okraszone sprawdzonymi przykładami i prostymi ćwiczeniami, które możesz wykonać sama, z dzieckiem lub partnerem.Pamiętajcie, podstawowa zasada brzmi:SZCZĘŚLIWA MAMA TO SZCZĘŚLIWE DZIECKO!

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Multimedia; O rety! Dziecko?, Poradnik Szczęśliwej Mamy - opis produktu: Książka dla rodziców o tematyce poradniczej i psychologicznej. Zawiera zagadnienia z zakresu: 1.Budowanie dobrych relacji z partnerem i dzieckiem; 2.Nauka planowania czasu dla poprawy jakości życia swojego i najbliższych; 3.Wychowanie dziecka; 4.Nauka zdrowych nawyków ... O rety! Dziecko! Poradnik szczęśliwej mamy Maria Rotkiel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI