Młody Legionista. Podkręcone łamigłówki z naklejkami

Młody Legionista. Podkręcone łamigłówki z naklejkami - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,81 MB
NAZWA PLIKU
Młody Legionista. Podkręcone łamigłówki z naklejkami.pdf
ISBN
8978597110422

OPIS

Wyjątkowa książeczka z aktywnościami związanymi z tematyką sportową, w tym piłką nożną, o różnym poziomie trudności i z uwzględnieniem grupy wiekowej odbiorcy oraz jej umiejętności, wspomagające rozwój pamięci, uwagę, koncentrację oraz wyobraźnię.Młodzi fani Legii znajdą tugry i zabawy logiczne wspomagające koncentrację oraz pamięć (labirynty, proste liczenie, wykreślanki, rebusy - np. z którego powstanie hasło ze szkółek piłkarskich: Jestem lepszym każdego dnia itd.);klasyfikowanie (tworzenie zbiorów przedmiotów ze względu na jakieś cechy wspólne);szeregowanie (umiejętność tworzenia konsekwentnych serii).Przewodnikiem po zabawach jest chłopiec o imieniu Kuba (sześciolatek, pasjonat piłki nożnej) oraz dziewczynka i maskotka Legii - miś Kazek.Miś dodatkowo opowiada w formie krótkich zabawnych ciekawostek o zasadach piłki nożnej, zawodnikach, grze itd. Publikacja skierowana do dziewczynek i chłopców w wieku 4-7 lat lubiących ruch i piłkę nożną, w szczególności zaś do fanów Legii oraz dzieci grających w szkółkach piłkarskich.

Premiera: 2016-07-21. Księgarnia internetowa merlin.pl Młody Legionista podkręcone łamigłówki | Edipresse Polska.

Młodzi fani Legii znajdą tu gry i zabawy logiczne wspomagające koncentrację oraz pamięć (labirynty, proste liczenie ... Młody Legionista. Podkręcone łamigłówki T.2 - 213344 jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Wyjątkowa książeczka z aktywnościami związanymi z tematyką sportową, w tym piłką nożną, o różnym poziomie trudności i z uwzględnieniem grupy wiekowej odbiorcy oraz jej umiejętności, wspomagające rozwój pamięci, uwagę, koncentrację oraz wyobraźnię.... Młody Legionista.

POWIĄZANE KSIĄŻKI