Magda i dzieciaki

Magda i dzieciaki - Magda Gessler | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magda Gessler
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Magda i dzieciaki.pdf
ISBN
5140429682692

OPIS

Magda Gessler i dzieci w wieku od 5 do 10 lat na kolorowej sesji zdjęciowej do książki, która zachęca dużych i małych do wspólnego gotowania. Mama, tata i dziecko w kuchni to wspaniały czas dla rodziny. Magda podpowiada, co mogą wspólnie ugotować, by wyszło pyszne danie i równie dobra rodzinna przygoda. 70 przepisów , anegdoty i urocze zdjęcia złożą się na książkę "Magda i dzieciaki".A dochód poprzez Fundację Przyjaciółka trafi do rodzinnych domów dziecka, gdzie pokrzywdzone przez los maluchy na nowo uczą się wierzyć w miłość, którą dają rodzice. Nawet jeśli to tylko zastępcza mama i zastępczy tata.

A dochod poprzez Fundacje Przyjaciołka trafi do rodzinnych domow dziecka, gdzie pokrzywdzone przez los maluchy na nowo ucza sie wierzyc w miłosc, ktora daja ... Informacje o Magda i dzieciaki - Gessler Magda - 6588973148 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2016-11-12 - cena 29,93 zł Magda Gessler i dzieci w wieku od 5 do 10 lat na kolorowej sesji zdjęciowej do książki, która zachęca dużych i małych do wspólnego gotowania.

Mama, tata i dziecko w kuchni to wspaniały czas dla rodziny. Magda ... Magda podpowiada, co mogą wspólnie ugotować, by wyszło pyszne danie i równie dobra rodzinna przygoda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI