Julia i Czarne Owce

Julia i Czarne Owce - Franca Duwel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Franca Duwel
WYMIAR
3,95 MB
NAZWA PLIKU
Julia i Czarne Owce.pdf
ISBN
5920080573179

OPIS

Życie Julii przypomina jazdę na rollercoasterze. Ok – więc obejrzała japoński film erotyczny z Benem – miłością swojego życia – i ojcem siedzącym w kinie u jej drugiego boku. Musi teraz żyć z tym żenującym wspomnieniem! W dodatku Ben chce, żeby Julia została nową piosenkarką w jego zespole – to stanowczo zbyt dużo! Czy Ben nie zdaje sobie sprawy, że Julia nie potrafi zaśpiewać bez fałszu nawet „Sto lat”?Sprawy w domu wcale nie wyglądają lepiej. Gdy tylko mamie udało się wyleczyć z depresji poporodowej, tato zostaje zwolniony z pracy przez swojego okropnego szefa…

Premiera: 2016-07-15. Księgarnia internetowa merlin.pl Julia i Czarne Owce Franca Duvel w kategorii Beletrystyka / Literatura dziecięca i młodzieżowa / Książki.

Inne z tego wydawnictwa. Najczęściej kupowane.

POWIĄZANE KSIĄŻKI