Jak być najlepszym przyjacielem psa

Jak być najlepszym przyjacielem psa - Mnisi z New Skete | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mnisi z New Skete
WYMIAR
4,32 MB
NAZWA PLIKU
Jak być najlepszym przyjacielem psa.pdf
ISBN
5809081010112

OPIS

Klasyczny poradnik szkolenia psów:- obserwacje dotyczące zachowania psów, które mnisi z New Skete poczynili w ciągu minionych dwudziestu czterech lat, tj. odkąd zajmują się oni nie tylko hodowlą owczarków niemieckich, ale i szkoleniem psów różnych ras,- ocena obecnie stosowanego wyposażenia szkoleniowego,- omówienie nowych tendencji w szkoleniu psów i opiece nad nimi,- opisy ciekawych przypadków, które pozwoliły braciom na sformułowanie własnych koncepcji szkoleniowych.Poradnik inny niż wszystkie! Uczy budowania więzi pomiędzy psem i właścicielem, opartej na miłości i zrozumieniu. Mnisi z New Skete, inaczej niż większość szkoleniowców, wręcz zalecają zabieraniepsa na noc do sypialni, bowiem nic tak nie jednoczy, jak sen we wspólnym pomieszczeniu. Znakomita książka o tym, jak mądrze kochać psa i poprzez mądrą miłość wydobyć jego najlepsze cechy.Anna i Mirosław RedliccyMnisi z New Skete od ponad trzydziestu lat zamieszkują klasztor w okolicy Cambridge w stanie New York. Jednym ze źródeł ich utrzymania jest hodowla i szkolenie psów rasowych. Są autorami kilku książek.

EAN: 9788375795189. Strony: 336, Format: 16,5x24 cm.

Informacje o wydawnictwie Galaktyka Wydawnictwo Galaktyka - wydawca książek specjalistycznych dla lekarzy weterynarii oraz książek poradnikowo-hobbystycznych dla szerokiego kręgu Czytelników. Fruzia2012. Jak chcesz być najlepszym przyjacielem twojego psa, to musisz zadbać żeby Ci ufał.

POWIĄZANE KSIĄŻKI