Hiszpański. Słownik tematyczny + audiokurs na CD

Hiszpański. Słownik tematyczny + audiokurs na CD - Danuta Zgliczyńska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Zgliczyńska
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Hiszpański. Słownik tematyczny + audiokurs na CD.pdf
ISBN
9958652235758

OPIS

Sposób na hiszpańskie słówka, jakiego jeszcze nie było. Praktyczne rozwiązanie dla wszystkich: i tych, którzy uczą się do klasówki, i tych, co chcą szybko porozumieć się w podróży.… przyjazny i wygodny- słownictwo z różnych sfer życia w podziale na 15 rozdziałów tematycznych- uproszczony zapis wymowy ułatwiający komunikację- przyda Ci się wszędzie tam, gdzie mówią po hiszpańsku… dla każdego- szybka ściąga do wypracowania, klasówki czy egzaminu- świetna pomoc dla osób wyjeżdżających za granicę… także dla wzrokowców- każdy rozdział z planszą dla wzrokowców- plansze z ilustracjami i wyborem słówekPłyta CD gratis!- kurs audio „Wysłuchaj i powtórz”: skuteczny sposób na naukę ze słuchu- nagrania mp3 najprzydatniejszych zwrotów z tłumaczeniami w wykonaniu native speakera i polskiego lektora

Praktyczne rozwiązanie dla wszystkich: i tych, którzy uczą się do klasówki, i tych, co chcą szybko porozumieć się w podróży. - słownictwo z różnych sfer życia w podziale na 15 rozdziałów tematycznych - uproszczony zapis wymowy ułatwiający komunikację - szybka ściąga do wypracowania, klasówki czy egzaminu ... Hiszpański słownik tematyczny + CD Sposób na hiszpańskie słówka, jakiego jeszcze nie było.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI