Historia Jezusa w obrazkach

Historia Jezusa w obrazkach - Laureen Bouyssou | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laureen Bouyssou
WYMIAR
5,13 MB
NAZWA PLIKU
Historia Jezusa w obrazkach.pdf
ISBN
1457237025143

OPIS

Książka zawiera 15 bajecznie kolorowych, dużych (dwustronicowych) ilustracji przedstawiających sceny z życia Jezusa – od Zwiastowania i narodzin w Betlejem po Zmartwychwstanie i ukazanie się przyjaciołom. Bogactwo szczegółów z pewnością przykuje uwagę małych czytelników w wieku od czterech do siedmiu lat. Towarzyszący ilustracjom komentarz biblijny ułatwi zrozumienie poszczególnych scen.Poznaj historię życia Jezusa przedstawioną w piętnastu obrazach i odkryj tysiąc i jeden szczegółów tej pięknej opowieści...

Mój synek był zachwycony. Recenzja była przydatna Tak Nie Zgłoś niodpowiednią tre ... Książka zawiera 15 bajecznie kolorowych, dużych (dwustronicowych) ilustracji przedstawiających sceny z życia Jezusa - od Zwiastowania i narodzin w Betlejem po Zmartwychwstanie i ukazanie się przyjaciołom.

Towarzyszący ilustracjom komentarz biblijny ułatwi zrozumienie ... Opinie o książce - Historia Jezusa w obrazkach jeke5 Przeczytane: 2016-07-11 , Ocena: 5, Przeczytałam , (Kliknij aby rozwinąć opinię) ,,Historia Jezusa w obrazach" Laureen Bouyssou skierowana jest do najmłodszych dzieci, których rodzice pragną od wczesnych lat zapoznawać z życiem Jezusa i wiarą chrześcijańską. Historia Jezusa w obrazach Autor: Laureen Bouyssou Książka zawiera 15 bajecznie kolorowych, dużych (dwustronicowych) ilustracji przedstawiających sceny z życia Jezusa - od Zwiastowania i narodzin w Betlejem po Zmartwychwstanie i ukazanie się przyjaciołom. historia jezusa w obrazkach Informacje o produkcie Książka zawiera 15 bajecznie kolorowych, dużych (dwustronicowych) ilustracji przedstawiających sceny z życia Jezusa - od Zwiastowania i narodzin w Betlejem po Zmartwychwstanie i ukazanie się przyjaciołom. Książka zawiera 15 bajecznie kolorowych, dużych (dwustronicowych) ilustracji przedstawiających sceny z życia Jezusa - od Zwiastowania i narodzin w Betlejem po Zmartwychwstanie i ukazanie się przyjaciołom. Bogactwo ... Historia Jezusa w obrazkach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI