Ćwicz rękę Rysowanie po śladzie

Ćwicz rękę Rysowanie po śladzie - Joe Potter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Potter
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz rękę Rysowanie po śladzie.pdf
ISBN
5111246204121

OPIS

Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Zachęcaj dziecko do korzystania z tej pożytecznej i zabawnej książki.

Zachęcaj dziecko do korzystania z tej pożytecznej i zabawnej książ - Ćwicz rękę Rysowanie po śladzie; Ćwicz rękę Rysowanie po śladzie. nr kat.: 1403314 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub -45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt ... Ćwicz rękę.

Rysowanie po śladzie - Joe Potter - opis książki: Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Ćwicz rękę. Rysowanie po śladzie - Joe Potter Pomoce edukacyjne \ Podstawowa 0-3 \ Nauka pisania od Olesiejuk Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI