Ćwicz rękę Linie i łuki

Ćwicz rękę Linie i łuki - Joe Potter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joe Potter
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz rękę Linie i łuki.pdf
ISBN
2507687825990

OPIS

Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Zachęcaj dziecko do korzystania z tej pożytecznej i zabawnej książki.

Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka). Towar z kategorii OUTLET. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Pierwsze kroki dziecka w procesie nauki pisania to opanowywanie i ćwiczenie umiejętności motorycznych niezbędnych do posługiwania się ołówkiem, a następnie długopisem (mała motoryka).

W Grach Strzelanie i rzucanie znajdziesz celów na pęczki - trafiaj je kulą, strzałą, balonem z wodą lub meblem. Nie każdy wie, że linie dłoni mogą zdradzić wszystkie nasze tajemnice i przepowiedzieć przyszłość. Wróżąc z dłoni należy dokładnie przyjrzeć się, jak wyglądają linie dłoni, jej kształt, skóra, ułożenie palców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI