Angielski Powieść dla dorosłych z ćwiczeniami. Serena's Nocturnes Poziom B1-B2

Angielski Powieść dla dorosłych z ćwiczeniami. Serena's Nocturnes Poziom B1-B2 - C.S. Wallace | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
C.S. Wallace
WYMIAR
6,72 MB
NAZWA PLIKU
Angielski Powieść dla dorosłych z ćwiczeniami. Serena's Nocturnes Poziom B1-B2.pdf
ISBN
5373386647890

OPIS

Gdy Serena zaczyna pracę jako stewardessa, jej związek z Gregiem zostaje wystawiony na próbę. Kiedy pewnego dnia lot powrotny z Pragi do Londynu zostaje odwołany, znużona wyrzutami Grega Serena postanawia odwiedzić Phila, swojego dawnego nauczyciela muzyki, obecnie znanego pianistę. Spotkanie wzbudza w obojgu niepohamowaną falę pożądania...Serena's Nocturnes to powieść erotyczna dla dorosłych czytelników. Pełne namiętności ukradkowe spotkania z kochankiem kontrastują z pełną czułości relacją z Gregiem. Zmysłowa gra bohaterów i erotyczne napięcie między nimi nie pozwalają oderwać się od lektury.Powieść z nutką pikanterii - podniecająco skuteczne połączenie!Powieść erotyczna w języku angielskim to niekonwencjonalny sposób nauki, który łączy opowieść o namiętności i błyskotliwe dialogi z nauką współczesnego angielskiego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).Tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach pozwalają cieszyć się przyjemnością lektury, bez odrywania się od książki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia utrwalające materiał leksykalny oraz sprawdzające zrozumienie treści.

Serena&s Nocturnes to powieść erotyczna... Gdy Serena zaczyna pracę jako stewardessa, jej związek z Gregiem zostaje wystawiony na próbę. Kiedy pewnego dnia lot powrotny z Pragi do Londynu zostaje odwołany, znużona wyrzutami Grega Serena postanawia odwiedzić Phila, swojego dawnego nauczyciela muzyki, obecnie znanego pianistę.

Spotkanie wzbudza w obojgu niepohamowaną falę pożądania... Serena&s Nocturnes to powieść erotyczna... Informacje o Serena's Nocturnes.

POWIĄZANE KSIĄŻKI