30 sekund O teoriach naukowych

30 sekund O teoriach naukowych - Paul Parsons | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Parsons
WYMIAR
10,28 MB
NAZWA PLIKU
30 sekund O teoriach naukowych.pdf
ISBN
5449394430264

OPIS

Na pewno zdarzyło ci się słyszeć o teorii chaosu, teoriach wielkiej unifikacji czy teorii względności. Również koncepcja kota Schrodingera czy zasady dynamiki Newtona nie są ci obce, ale czy wiesz o nich na tyle dużo, by nie bać się włączyć do dyskusji prowadzonej przez znajomych lub podzielić się swą wiedzą z dziećmi?Seria w jasny i zwięzły sposób prezentuje kluczowe dla danej dziedziny wiedzy zagadnienia, poświęcając każdemu z nich krótki tekst, którego przeczytanie zajmuje nie więcej niż pół minuty. Wybitni specjaliści zrezygnowali z naukowego żargonu, aby ciekawie i przystępnie wyjaśnić nawet złożone problemy. Dzięki temu powstały atrakcyjnie opracowane kompendia wiedzy , które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat.

Również koncepcja kota Na pewno zdarzyło ci się słyszeć o teorii chaosu, teoriach wielkiej unifikacji czy teorii względności. Również koncepcja kota Schrodingera czy zasady dynamiki Newtona nie są ci obce, ale czy wiesz o nich na tyle dużo, by nie bać się włączyć do dyskusji prowadzonej przez znajomych lub podzielić się swą wiedzą z dziećmi? Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Kurier: 12.00 zł Przesyłka polecona: 10.90 zł ... 30 sekund O teoriach naukowych 50 kluczowych, prowokujących do myślenia teorii naukowych przedstawionych w pół minuty Paul Parsons Oprawa twarda ISBN: 978-83-274-8212-9 Kup teraz. Cena 22,59 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI