2002 słowa po angielsku. Ilustrowany słownik

2002 słowa po angielsku. Ilustrowany słownik - Laura Aceti | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Aceti
WYMIAR
6,26 MB
NAZWA PLIKU
2002 słowa po angielsku. Ilustrowany słownik.pdf
ISBN
4848231941774

OPIS

W dzisiejszych czasach nauka języka angielskiego jest jednym z kamieni węgielnych edukacji dziecka. Ta książka ma na celu pomóc małym uczniom w tworzeniu dobrego ,podstawowego słownictwa poprzez serię ilustracji poświęconych sobie i najbliższemu otoczeniu.Aby wzmocnić powiązanie słowa z obrazem, każdemu hasłu towarzyszy fotografia reprezentująca obiekt lub opisująca działania związane z tematyką.Każdy rozdział poświęcony jest określonej tematyce i zawiera podstawowe słowa, które są dla niej istotne, w podwójnej wersji polskiej i angielskiej wraz z uproszczonąwymową.W książce znajduje się również 6 rozkładówek z ćwiczeniami, które pomogą dziecku przyswoić sobie wyuczone słowa.

W dzisiejszych czasach nauka języka angielskiego jest jednym z kamieni węgielnych edukacji dziecka. Ta książka ma na celu pomóc małym uczniom w tworzeniu dobrego ,podstawowego słownictwa poprzez serię ilustracji poświęconych sobie i najbliższemu otoczeniu. 2002 słowa po angielsku.

Ilustrowany słownik - Laura Aceti - Księgarnia MadBooks.pl - Najlepsza z najtańszych i najtańsza z najlepszych! Książka w kategorii Nauka języków. Okładka twarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI