Tomek Sawyer jako detektyw (książka audio)

Tomek Sawyer jako detektyw (książka audio) - Mark Twain | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Tomek Sawyer jako detektyw (książka audio).pdf
ISBN
9506440933771

OPIS

Spokojne i leniwe wakacje na pewno nie z Tomkiem Sawyerem i Huckiem Finnem!Kiedy już wydaje się, że chłopców czekają najnudniejsze wakacje w całym ich życiu, pojawia się list… a wtedy dwójka najsłynniejszych literackich rozrabiaków stanie przed najtrudniejszą i najbardziej skomplikowaną zagadką, z jaką kiedykolwiek musieli się zmierzyć. Czy Tomekprzy pomocy wiernego Hucka poradzi sobie z rozwiązaniem tajemnicy równie dobrze jak Sherlock Holmes i Hercules Poirot? Czy pomoże swoim najbliższym, którzy znaleźli się w nie lada kłopotach? Przekonajcie się sami!Czyta: Ireneusz ZałógCzas trwania: 2 godz. 27 min.

a wtedy dwójka najsłynniejszych literackich rozrabiaków stanie przed najtrudniejszą i najbardziej skomplikowaną ... Tomek Sawyer jako detektyw. Spokojne i leniwe wakacje na pewno nie z Tomkiem Sawyerem i Huckiem Finnem! Kiedy już wydaje się, że chłopców czekają najnudniejsze wakacje w całym ich życiu, pojawia się list… a wtedy dwójka najsłynniejszych literackich rozrabiaków stanie przed najtrudniejszą i... Tomek Sawyer jako detektyw Mark Twain.

Pobierz i przesłuchaj fragment audiobooka za darmo. Lektor: Ireneusz Załóg.

POWIĄZANE KSIĄŻKI