To nie moja bajka. Seria Dzienniki Nikki. Tom 8

To nie moja bajka. Seria Dzienniki Nikki. Tom 8 - Rachel Renee Russell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Renee Russell
WYMIAR
3,50 MB
NAZWA PLIKU
To nie moja bajka. Seria Dzienniki Nikki. Tom 8.pdf
ISBN
2194004876774

OPIS

Dzienniki Nikki to najbardziej zakręcona seria książek dla młodzieży, która zasłużenie znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa.Po tym, jak Nikki zostaje uderzona piłką w trakcie lekcji WF na sali gimnastycznej, przenosi się do równoległego wymiaru, gdzie spotyka mnóstwo bajkowych postaci, które wydają się... dziwnie znajome i łudząco przypominają jej przyjaciół (oraz wrogów) z prawdziwego życia: najlepsze kumpele Chloe i Zoey, przystojniaka Brandona oraz znienawidzoną rywalkę MacKenzie. Jak splotą się ich losy w tej zupełnie nowej scenerii i czy Nikki znajdzie drogę powrotną do domu? Musicie to przeczytać!

Rachel Russell - 7783188342 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-06-11 - cena 23,28 zł Hurtownia podręczników i książek Ateneum.

Dzienniki Nikki. Rachel Russell - 7783188342 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI