Pokrzywy

Pokrzywy - Bolesław Chromry | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Chromry
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Pokrzywy.pdf
ISBN
8546233371403

OPIS

Pokrzywy to wielowątkowa opowieść obyczajowa osadzona na polskim blokowisku w latach dziewięćdziesiątych. To telenowela obrazkowa pełna licznych tragedii, zabaw, słońca, dojrzewania i śmierci. Co by powstało, gdyby połączyć ze sobą W labiryncie, Dom i Zmory Zegadłowicza? Prawdopodobnie nic. Albo Pokrzywy.Jakub WoynarowskiŻeby tak Chrobry rządził Polską, jak Chromry o niej opowiada i ją rysuje, toby potem reakcji pogańskiej nie było. Albo by była, ale by się udała. W każdym razie rozdrobnienia feudalnego by nie było, klęsk by nie było, potopu by nie było, rozbiorów by nie było. Nic by nie było.Ziemowit Szczerek

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Sok z pokrzywy jest fantastycznym, wiosennym tonikiem. Gorąco zachęcam Cię do przygotowania go i pica w sezonie! Pokrzywa jest szeroko zbadana pod wieloma względami, zaś sok jest jedną z najbardziej skoncentrowanych form.

Świetnym pomysłem jest również pesto z pokrzywy, które smakuje równie dobrze, jak to klasyczne. Można je podać np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI