Piosenki prawie wszystkie

Piosenki prawie wszystkie - Jeremi Przybora | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeremi Przybora
WYMIAR
6,11 MB
NAZWA PLIKU
Piosenki prawie wszystkie.pdf
ISBN
7458502326839

OPIS

To zbiór prawie wszystkich wierszy Jeremiego Przybory. Teksty znane i pamiętane z kolejnych wieczorów Kabaretu Starszych Panów, teksty z kolejnych Divertiment, ale także z Balladyny '68, z Piotrusia Pana, wiersze częściowo rozproszone... Choć większość z nich żyje dla nas, czytelników, z muzyką Jerzego Wasowskiego, to przecież są to nie tylko piosenki! To zachwycająca poezja, liryka w najczystszej postaci, ujęta w cudowną, niepowtarzalną formę. Po ten tomik sięgną - miejmy nadzieję - i wielbiciele geniuszu Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, i ci, którzy wychowali się, wychowują i będą wychowywać na twórczości Jeremiego Przybory. A jest nas, niemało...

Bzyk z Talentulą planują wystąpić w duecie. Podobnie jak Żużu, który na scenie chce pojawić się z literkową kuleczką.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > PIOSENKI PRAWIE WSZYSTKIE już od 22,79 zł - od 22,79 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Poezja, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Piosenki prawie wszystkie Piosenki prawie wszystkie Jeremi Przybora 0 ocen Wydawnictwo: MUZA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI