Choroba Alzheimera. Poradnik dla opiekunów i nie tylko

Choroba Alzheimera. Poradnik dla opiekunów i nie tylko - Denis Gingras | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Denis Gingras
WYMIAR
9,33 MB
NAZWA PLIKU
Choroba Alzheimera. Poradnik dla opiekunów i nie tylko.pdf
ISBN
5878264074859

OPIS

Przystępnie napisany poradnik o chorobie Alzheimera. Autorami publikacji są dwaj światowej sławy specjaliści. Dziś ta przypadłość, w związku ze starzeniem się społeczeństw, przybiera skalę epidemiczną. Szacuje się, że na świecie żyje 40 milionów chorych, a na przestrzeni jednego pokolenia liczba ta może sięgnąć 80 milionów. Pacjenci ze względu na nieuleczalność i wyniszczający charakter choroby wymagają stałej opieki otoczenia, a więc problemowi medycznemu towarzyszy poważny problem społeczny. W książce omówiono wszystkie aspekty choroby, a w szczególności zdiagnozowanie, czynniki ryzyka, etapy rozwoju, kwestie prawne i dotyczące rodziny.

Szczegóły ... Podstawowe informacje na temat choroby Alzheimera w pigułce - tak można krótko opisać pozycję "Choroba Alzheimer. Poradnik dla opiekunów i nie tylko".

Delta W-Z Choroba Alzheimera Poradnik dla opiekunów i nie tylko Judes Poirier, Sege Gauthier. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-717-5868-3: EAN: 9788371758683: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI