30 sekund o Stephenie Hawkingu

30 sekund o Stephenie Hawkingu - Paul Parsons | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Parsons
WYMIAR
8,49 MB
NAZWA PLIKU
30 sekund o Stephenie Hawkingu.pdf
ISBN
3151236104805

OPIS

Stephen Hawking, najwybitniejszy fizyk teoretyczny od czasów Alberta Einsteina, był nie tylko przypuszczalnie największym naukowcem naszej epoki, ale też odnoszącym sukcesy popularyzatorem wiedzy, którą umiał dzielić się z innymi, wyjaśniając najtrudniejsze problemy w przystępny sposób.Nie ograniczał się wyłącznie do badań naukowych, zabierał głos w ważnych sprawach społecznych i politycznych oraz walczył o prawa osób niepełnosprawnych.Książka 30 sekund o Stephenie Hawkingu wprowadza nas w świat wielkiego geniusza. Jego biografia została przedstawiona w krótkich tekstach. Zapoznaj się z nimi wszystkimi po kolei, a Wszechświat stanie przed Tobą otworem.Seria w jasny i zwięzły sposób prezentuje kluczowe dla danej dziedziny wiedzy zagadnienia, poświęcając każdemu z nich krótki tekst, którego przeczytanie zajmuje nie więcej niż pół minuty. Wybitni specjaliści zrezygnowali z naukowego żargonu, aby ciekawie i przystępnie wyjaśnić nawet złożone problemy. Dzięki temu powstały atrakcyjnie opracowane kompendia wiedzy , które pozwalają lepiej zrozumieć otaczający świat.

Przeczytaj recenzję O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! 14.03.2018 odszedł Stephen Hawking, określany mianem jednego z największych fizyków teoretycznych naszych czasów.

30 SEKUND O SZTUCZNEJ INTELIGENCJI I ROBOTYCE. Cóż takiego głębokiego jest w „głębokim uczeniu"? Czy sztuczna inteligencja rzeczywiście [...] 27,00 PLN.

POWIĄZANE KSIĄŻKI