Vernon Subutex. Tom 1 (książka audio)

Vernon Subutex. Tom 1 (książka audio) - Virginie Despentes | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Virginie Despentes
WYMIAR
8,56 MB
NAZWA PLIKU
Vernon Subutex. Tom 1 (książka audio).pdf
ISBN
6798128879981

OPIS

Vernon Subutex zostaje wyrzucony na bruk, z jedną walizką. W poszukiwaniu dachu nad głową błąka się po mie- szkaniach bliższych i dalszych znajomych, byłych kochanek i zupełnie przypadkowych osób.Tymczasem zawartość walizki Vernona budzi niepokój kilku wpływowych osób… Powieść Despentes jest jak lustro odbijające współczesny Paryż i jego mieszkańców: od producentów telewizyjnych, bogatych mieszczan, polity- cznych i religijnych radykałów po emigrantów, przestępców, narkomanów i byłe gwiazdy porno. Autorka skanuje społeczeństwo balansujące na krawędzi śmierci. Vernon Subutex to przejmujący dreszczem obraz świata, który stworzyliśmy, w którym żyjemy i który coraz mniej nadaje się do życia.Czyta: Roch SiemianowskiCzas trwania: 12 godz. 7 min.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

Schorowany i ranny zupełnie nieprzystosowany do życia na ulicy może liczyć jedynie na łaskę innych. A jednak są tacy którzy...

POWIĄZANE KSIĄŻKI