Świat pszczół

Świat pszczół - Giulia De Amicis (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia De Amicis (ilustr.)
WYMIAR
8,17 MB
NAZWA PLIKU
Świat pszczół.pdf
ISBN
3556135189920

OPIS

Ta książka zabierze cię w FANTASTYCZNĄ PODRÓŻ do świata pszczół. Będziesz miał okazję WEJŚĆ DO ULA, przyjrzeć się jego niezwykłej strukturze organizacyjnej, poznać tajemny język pszczół oraz dowiedzieć się, jak rozwiązywać problemy zagrażające egzystencji tych bezcennych dla człowieka owadów.

Obecnie pasieka liczy ok 160 rodzin, rozlokowanych w okolicach Białaczowa. Staramy się aby nasze pszczoły miały jak najlepsze warunki bytowania. Świat pszczół już od 19,56 zł - od 19,56 zł, porównanie cen w 24 sklepach.

WIĘCEJ. nie tylko miód. Świat pszczół - uczestnicy wcielają się w rolę pszczół, które mają za zadanie jak najszybciej zebrać wiaderka z miodem po drodze wykonując określone zadania.Bal na zamku - gracze spieszą się na bal urodzinowy Królewny. Hurtownia pszczelarska Barć to szeroki wybór pokarmów dla pszczół, miodarek diagonalnych oraz kasetowych, uli poliuretanowych oraz styropianowych od wielu producentów, podstawowe akcesoria pszczelarskie niezbędne w każdej pasiece, kompleksowe znakowanie miodu od etykiet na miód po banderole. Cały świat zmaga się dziś z kryzysem zapylania, a jego punktem wyjścia są stare poczciwie pszczoły.

POWIĄZANE KSIĄŻKI