Samotność odległych gwiazd

Samotność odległych gwiazd - Kate Ling | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate Ling
WYMIAR
5,53 MB
NAZWA PLIKU
Samotność odległych gwiazd.pdf
ISBN
4358836848270

OPIS

Stąd nie ma ucieczki…Czy w nieskończonej ciemności można mieć wciąż nadzieję?Ventura to gigantyczny statek kosmiczny, dwutysięczne miasto. Wyruszył z Ziemi 84 lata temu . Za 262 lata dotrze do planety, skąd odebrano tajemniczy sygnał. Nikt z załogi nie zna Ziemi i nie pozna kresu podróży. Na Venturze się urodzili i na Venturze umrą. Mają tylko jeden obowiązek: przekazywać ziemską wiedzę kolejnym pokoleniom.Tylko Seren odczuwa beznadziejność tej egzystencji, która nie daje wyboru. Marzy, by poczuć dotyk słońca na skórze. Domingo staje się jej słońcem. Ale na Venturze to system wybiera każdemu partnera.Miłość jest zakazana.Czy Seren i Dom zaryzykują wszystko dla prawdziwej miłości i prawdziwego życia, wiedząc to, czego ich uczono: że poza Venturą nie ma życia…„Nigdy nie byłam w kosmosie, ale mieszkałam w wielu krajach. Więc wiem, jak to jest zostawić za sobą wszystko i wyruszyć ku nieznanemu, zostać rzuconym w miejsce, gdzie wszystko jest obce, żeby poczuć się jednocześnie straszliwie uwięzionym i przerażająco wolnym” - mówi KATE LING.Jej powieść Samotność odległych gwiazd, wydana w 2016 USA i Europie, to oryginalna wizja dystopijnego świata pustki i osamotnienia, która przemówi do fanów Niezgodnej. Uwięzieni w nim bohaterowie buntują się i walczą o prawo do wolności i szczęścia.

Prawa do publikacji kupili jeszcze przed premierą najwięksi wydawcy w Europie. Kate Ling stworzyła piękną i wzruszającą powieść o miłości i oryginalną Stąd nie ma ucieczki…Czy w nieskończonej ciemności można mieć wciąż nadzieję?Ventura to gigantyczny statek kosmiczny, dwutysięczne miasto.

Wyrus, Samotność odległych gwiazd, Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka Samotność odległych gwiazd - Ling Kate Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Informacje o Samotność odległych gwiazd - 7459541922 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-08-09 - cena 49,79 zł €8.51 - GDZIE WYBÓR JEST BUNTEM Zakazana miłość na przemierzającym kosmiczną pustkę statku, z którego nie ma ucieczki Czy w nieskończonej ciemności można mieć wciąż nadzieję? Szesnastoletnia Seren marzy, Jej powieść Samotność odległych gwiazd, wydana w 2016 USA i Europie, to oryginalna wizja dystopijnego świata pustki i osamotnienia, która przemówi do fanów Niezgodnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI