Powrót z gwiazd

Powrót z gwiazd - Stanisław Lem | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stanisław Lem
WYMIAR
6,13 MB
NAZWA PLIKU
Powrót z gwiazd.pdf
ISBN
8923381044476

OPIS

Powrót z gwiazd to historia astronauty, który na skutek paradoksu czasowego Einsteina powrócił z wyprawy w Kosmos na Ziemię, gdzie tymczasem minęło półtora stulecia. Astronauta próbuje zrozumieć i zaakceptować ziemską cywilizację, która zrezygnowała z podejmowania ryzyka na rzecz bezpieczeństwa i dostatku.Fascynująca wizja Ziemi jako "obcej planety", na której - by żyć tam dalej - trzeba na nowo doświadczyć na sobie problemów sensu egzystencji, dobra i zła, swobody i zniewolenia, agresji i miłości.

Powrót z gwiazd zaczyna się w miejscu, gdzie zazwyczaj tego typu historie mają swój kres. Powieść jest bowiem o astronaucie, który wraca na Ziemię z ... "Powrót z gwiazd zaczyna się w miejscu, w którym opowieści o kosmicznych przygodach zazwyczaj się kończą..." Recenzje (1) 0 Powrót z gwiazd to historia astronauty, który na skutek paradoksu czasowego Einsteina powrócił z wyprawy w Kosmos na Ziemię, gdzie tymczasem minęło półtora stulecia.

Powieść jest bowiem o astronaucie, który wraca na Ziemię z ... "Powrót z gwiazd zaczyna się w miejscu, w którym opowieści o kosmicznych przygodach zazwyczaj się kończą..." Recenzje (1) 0 Powrót z gwiazd to historia astronauty, który na skutek paradoksu czasowego Einsteina powrócił z wyprawy w Kosmos na Ziemię, gdzie tymczasem minęło półtora stulecia. Astronauta próbuje zrozumieć i zaakceptować ziemską cywilizację, która zrezygnowała z podejmowania ryzyka na rzecz bezpieczeństwa i dostatku. Tytuł: POWRÓT Z GWIAZD: Autor: STANISŁAW LEM: Wydawnictwo: Literackie: Rok wydania: 1970: Format książki: 200 x 125 mm: Ilość stron: 238: ISBN: BRAK: Okładka: Powrót Z Gwiazd najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI