Polne kwiaty

Polne kwiaty - Julia Heaberlin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Heaberlin
WYMIAR
7,13 MB
NAZWA PLIKU
Polne kwiaty.pdf
ISBN
4254698334692

OPIS

Mroczna podróż do najciemniejszych zakątków duszySzesnastoletnia Tess zostaje znaleziona bliska śmierci na teksańskich polach. Miała być kolejnym Polnym Kwiatem, jedną z czterech ofiar seryjnego mordercy, nazwanych tak przez prasę ze względu na żółte kwiecie, jakie sprawca pozostawiał na miejscu zbrodni. To dzięki Tess przestępca został ujęty i skazany. Jednak po latach w okolicy znów pojawiają się żółte kwiaty... Czy na pewno skazana została właściwa osoba?Polne Kwiaty to szokujący, wciągający i oryginalny thriller psychologiczny.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Polne kwiaty we włosach, czyli czas na wiosenno-letnie stylizacje. W tym wpisie znajdziesz pomysł na pracę plastyczną oraz szablon twarzy do druku (dwie wersje).

Paletę warto urozmaicić lekkimi odcieniami kolorowych kwiatów. PRODUKTÓW: 316.

POWIĄZANE KSIĄŻKI