Pierwsze czytanki. Elmer słoń w kratkę. Poziom 1

Pierwsze czytanki. Elmer słoń w kratkę. Poziom 1 - David McKee | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David McKee
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze czytanki. Elmer słoń w kratkę. Poziom 1.pdf
ISBN
3123970753345

OPIS

PIERWSZE CZYTANKI to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania. Wesołe historie i ciekawa tematyka wspierają małych czytelników w ich pierwszych spotkaniach z książką. Poziom trudności dostosowany do wieku dziecka ułatwia zrozumienie treści.Poziom 1. W krainie słów. Odczytywanie krótkich wyrazów. Przewaga zdań pojedynczych. Brak dwuznaków. Prosta pisownia bez dylematów ortograficznych. Duża czcionka. Zabawne historie ukryte w prostych zdaniach. Ilustracje rozbudzające zainteresowanie czytaniem.Poziom 2. W krainie zdań. Przygody opisane za pomocą zdań pojedynczych i złożonych. Zastosowanie dwuznaków oraz samogłosek: ą, ę. Krótkie dialogi. Wprowadzenie w świat ortografii. Poznanie pisowni trudniejszych wyrazów.Poziom 3. W krainie opowieści. Użycie wszystkich głosek. Zastosowanie zdań złożonych oraz wielokrotnie złożonych. Samodzielne czytanie dłuższych historii. Rozbudowane dialogi. Trudniejsza ortografia.Pierwsze czytanki z Elmerem to propozycja dla dzieci, które rozpoczynają naukę czytania. Książka jest oznaczona poziomem 1. Ulubiony bohater z pewnością zachęci dzieci do czytania.

Poziom 1. Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Pierwsze czytanki Elmer słoń w kratkę poziom 1 1999 .

- ISBN: 978-83-2711-486- Pierwsze czytanki. Julka i mała kosmitka (poziom 1) Pierwsze czytanki to seria opowiadań, które towarzyszą dzieciom na każdym poziomie nabywania umiejętności czytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI