Noc z czwartku na niedzielę

Noc z czwartku na niedzielę - Gaja Grzegorzewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gaja Grzegorzewska
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Noc z czwartku na niedzielę.pdf
ISBN
1883697386151

OPIS

Weekend może być naprawdę długi...Prywatna detektyw, Julia Dobrowolska, przyjmuje intratną pracę w detektywistycznym show u boku gwiazdy telewizyjnej, Wiktora Bergena. Odtąd jej śledztwom towarzyszy ekipa telewizyjna, a Julia musi się podporządkować dość ekscentrycznym wymaganiom Bergena.Gdy dzwoni do niej siostra, detektywka nie spodziewa się, że chodzi o kryminalną sprawę, a już na pewno nie tak złożoną i mroczną. Siostra była świadkiem morderstwa... Nim Julia zdąży wysłuchać zeznań świadków zabójstwa, ginie następna osoba, a zaraz potem kolejna... A wszystko w jednej krakowskiej kamienicy, której właścicielem jest brat bliskiego Julii mężczyzny.W labiryntach osobliwego klubu, wielopoziomowego jak sama zagadka, ukrytych jest wiele tajemnic. Pojawiają się też pożądanie i zagrożenie, których Julia nie uniknie... A morderca czyha gdzieś bardzo blisko...Czy w blasku kamer, w zamkniętej przestrzeni, Julia Dobrowolska zdoła dopaść seryjnego zabójcę? A może sprawców jest więcej?

Przewidywana przez meteorologów prędkość wiatru to 16 km/h. Sprawdź, czy jutro w Sławnie trzeba będzie skrobać szyby. Żeby ułatwić ci to zadanie, sprawdziliśmy prognozę pogody na najbliższą noc.

Przygodę z autorką zaczęłam od "Betonowego Pałacu" i postanowiłam przeczytać poprzednie części w kolejności chronologicznej. "Żniwiarz" był średni, a "Noc z czwartku na niedzielę" jeszcze gorsza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI